Lennart Rodhe

Lennart Rodhe
Lennart Rodhe

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1970, med dedikation, färglitografi, bladmått ca 82x61 cm

473888

2017-07-14