Ola Billgren och Louis Womack litografi

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLA BILLGREN/LOUIS WOMACK: Komposition, signerad och daterad -69, numrerad 9/75, färglitografi, ca 40x54 cm

473889

2017-07-14