Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
MATBORD, 1800-tal, fanerat i mahogny, på pelarfot, träskuren dekor, höjd 76, 106x134 cm, 3 betsade iläggsskivor à 28 cm vardera
Ytskador
473892
2017-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här