Matbord 1800-tal mahogny

Matbord 1800-tal mahogny
Matbord 1800-tal mahogny
Matbord 1800-tal mahogny
Matbord 1800-tal mahogny
Matbord 1800-tal mahogny
Matbord 1800-tal mahogny
Matbord 1800-tal mahogny
Matbord 1800-tal mahogny
Matbord 1800-tal mahogny
Matbord 1800-tal mahogny

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, 1800-tal, fanerat i mahogny, på pelarfot, träskuren dekor, höjd 76, 106x134 cm, 3 betsade iläggsskivor à 28 cm vardera

Ytskador

473892

2017-07-14