Skrivbord i nyrokoko
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanerat i valnöt och valnötsrot, ben fanerade i björk, nyckelskyltar i mässing, höjd ca 72, 115x57,5 cm
Nyckel saknas, smärre ytskador och fanerskador
473894
2017-07-14