Skrivbord i nyrokoko

Skrivbord i nyrokoko
Skrivbord i nyrokoko
Skrivbord i nyrokoko
Skrivbord i nyrokoko
Skrivbord i nyrokoko
Skrivbord i nyrokoko
Skrivbord i nyrokoko
Skrivbord i nyrokoko

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanerat i valnöt och valnötsrot, ben fanerade i björk, nyckelskyltar i mässing, höjd ca 72, 115x57,5 cm

Nyckel saknas, smärre ytskador och fanerskador

473894

2017-07-14