Per Olof Ultvedt modell

Per Olof Ultvedt modell
Per Olof Ultvedt modell
Per Olof Ultvedt modell
Per Olof Ultvedt modell
Per Olof Ultvedt modell
Per Olof Ultvedt modell
Per Olof Ultvedt modell
Per Olof Ultvedt modell
Per Olof Ultvedt modell
Per Olof Ultvedt modell

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

PER OLOF ULTVEDT (1927-2006): Modell, förslag till utsmyckning i entrén i Handelshögskolans nya byggnad, skala 1:10, signerad och daterad P.O. Ultvedt -88, blandteknik, höjd ca 32, 74x20 cm

Smärre fläckar och slitage

473895

2017-07-14