Per Olof Ultvedt modell
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
PER OLOF ULTVEDT (1927-2006): Modell, förslag till utsmyckning i entrén i Handelshögskolans nya byggnad, skala 1:10, signerad och daterad P.O. Ultvedt -88, blandteknik, höjd ca 32, 74x20 cm
Smärre fläckar och slitage
473895
2017-07-14