Byrå England

Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ 1800-tal, England, rikt skuren dekor, ball-n-clawfötter, mahognyfaner, höjd ca 80, 83x48, nyckel finns

Slitage, renoverad och kompletterad, omarbetad

473899

2017-07-14