Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ 1800-tal, England, rikt skuren dekor, ball-n-clawfötter, mahognyfaner, höjd ca 80, 83x48, nyckel finns
Slitage, renoverad och kompletterad, omarbetad
473899
2017-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här