Bertil Öhlund oljemålning

Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL ÖHLUND (1923-2003): Figurkomposition, signerad och daterad Bertil Öhlund -63, olja på duk, 65x92 cm

473926

2017-07-14