Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL ÖHLUND (1923-2003): Figurkomposition, signerad och daterad Bertil Öhlund -63, olja på duk, 65x92 cm
473926
2017-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här