Karl Cederberg oljemålning sommar

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

KARL CEDERBERG (1861-1904): Insjömotiv, signerad och daterad K. Cederberg 1897, olja på duk, ca 30x45 cm

473932

2017-07-17