Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
KARL CEDERBERG (1861-1904): Insjömotiv, signerad och daterad K. Cederberg 1897, olja på duk, ca 30x45 cm
473932
2017-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här