Tanka Tibet

Tanka Tibet
Tanka Tibet
Tanka Tibet
Tanka Tibet
Tanka Tibet
Tanka Tibet

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TANKA, Tibet, 1900-talets början, motiv av gudom, motivmått ca 31x24 cm

Slitage

473934

2017-07-14