Kaffepana och Hämtare
2017-07-17
473935
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAFFEPANNA, HÄMTARE med lock, koppar, 1800-tal, höjd ca 28-35 cm
Slitage, bucklor, lockknopp med skada