Kaffepana och Hämtare

Kaffepana och Hämtare
Kaffepana och Hämtare
Kaffepana och Hämtare
Kaffepana och Hämtare
Kaffepana och Hämtare
Kaffepana och Hämtare

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEPANNA, HÄMTARE med lock, koppar, 1800-tal, höjd ca 28-35 cm

Slitage, bucklor, lockknopp med skada

473935

2017-07-17