Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAFFEPANNA, HÄMTARE med lock, koppar, 1800-tal, höjd ca 28-35 cm
Slitage, bucklor, lockknopp med skada
473935
2017-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här