Figurin Gustav II Adolf

Figurin Gustav II Adolf
Figurin Gustav II Adolf
Figurin Gustav II Adolf
Figurin Gustav II Adolf
Figurin Gustav II Adolf
Figurin Gustav II Adolf

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, patinerad metall, troligtvis brons, 1900-tal, föreställande Gustav II Adolf, stensockel, höjd med sockel ca 30 cm

smärre slitage

473936

2017-07-17