Lennart Bender soffa

Lennart Bender soffa
Lennart Bender soffa
Lennart Bender soffa
Lennart Bender soffa
Lennart Bender soffa
Lennart Bender soffa
Lennart Bender soffa
Lennart Bender soffa
Lennart Bender soffa
Lennart Bender soffa

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

LENNART BENDER, soffa, 1960-tal, för Ulferts i Tibro, skinnklädsel, lösa stoppade plymåer, sitthöjd ca 42, 220x70 cm

Bruksslitage

473944

2017-07-14