Klubbat för:
4 200 SEK
4 000 SEK
LENNART BENDER, soffa, 1960-tal, för Ulferts i Tibro, skinnklädsel, lösa stoppade plymåer, sitthöjd ca 42, 220x70 cm
Bruksslitage
473944
2017-07-14