Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Vinterlandskap, signerad R. Högfeldt, olja på panå, ca 33x41 cm
473949
2017-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här