Robert Högfeldt oljemålning

Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Vinterlandskap, signerad R. Högfeldt, olja på panå, ca 33x41 cm

473949

2017-07-14