Armbandsur Certina

Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1980-tal, quartz, plexiglas, stavindex, datum, centrumsekund, refnr. 115919958, diameter 34 mm, svart läderarmband, i originaletui

Verket går ej vid inskrivningstillfället (batteri utgångent) SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, med gåvoinskription

473956

2017-07-16