Armbandsur Certina
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1980-tal, quartz, plexiglas, stavindex, datum, centrumsekund, refnr. 115919958, diameter 34 mm, svart läderarmband, i originaletui
Verket går ej vid inskrivningstillfället (batteri utgångent) SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, med gåvoinskription
473956
2017-07-16