Halvmånebord med klaff

Halvmånebord med klaff
Halvmånebord med klaff
Halvmånebord med klaff
Halvmånebord med klaff
Halvmånebord med klaff
Halvmånebord med klaff

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALVMÅNEBORD med klaff, gustaviansk stil, 1800 talets slut, fanerad i mahogny, höjd 79, 52-104 cm

Bruksslitage

473959

2017-07-14