Däckstolar 1900-talets slut

Däckstolar 1900-talets slut
Däckstolar 1900-talets slut
Däckstolar 1900-talets slut
Däckstolar 1900-talets slut
Däckstolar 1900-talets slut
Däckstolar 1900-talets slut
Däckstolar 1900-talets slut
Däckstolar 1900-talets slut
Däckstolar 1900-talets slut
Däckstolar 1900-talets slut
Däckstolar 1900-talets slut
Däckstolar 1900-talets slut

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DÄCKSTOLAR, 2 st, 1900-talets slut, med fotstöd, väderbitet trä, sitthöjd ca 32 cm

Bruksslitage.

473960

2017-07-14