Jordglob

Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JORDGLOB, 1900-talets första hälft, "Svenska Bokhandelscentralen A.B:s, Stockholm, utarbetad av Dr Neuse, för handel. hem och skola", fot i trä, höjd ca 60 cm

Skador, slitage

473965

2017-07-14