Vitrinskåp Louis XVI-stil

Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, Louis XVII stil, mahogny, krön med gallerkant, välvda glassidor samt glasdörr, Höjd ca 140, 70x32 cm

Bruksslitage, skador, ett par dekorelement saknass

473967

2017-07-14