Vitrinskåp Louis XVI-stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, Louis XVII stil, mahogny, krön med gallerkant, välvda glassidor samt glasdörr, Höjd ca 140, 70x32 cm
Bruksslitage, skador, ett par dekorelement saknass
473967
2017-07-14