Bokhylla med skåpdel

Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1930/40-tal, låg modell med hyllplan, lådor samt dörr med bakomvarande hyllinredning, höjd ca 78, 160x30 cm

Visst slitage

473968

2017-07-14