Byrå i Louis XV-stil 1900-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 800 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanérat i olika träslag med intarsia, förgyllda dekorelement och beslag, stenskiva, 3 lådor, höjd 89, 71x37 cm
Fanérskador, stenskiva trasig (2 delar), bruksslitage
473976
2017-07-14