Byrå i Louis XV-stil 1900-tal

Byrå i Louis XV-stil 1900-tal
Byrå i Louis XV-stil 1900-tal
Byrå i Louis XV-stil 1900-tal
Byrå i Louis XV-stil 1900-tal
Byrå i Louis XV-stil 1900-tal
Byrå i Louis XV-stil 1900-tal
Byrå i Louis XV-stil 1900-tal
Byrå i Louis XV-stil 1900-tal
Byrå i Louis XV-stil 1900-tal
Byrå i Louis XV-stil 1900-tal
Byrå i Louis XV-stil 1900-tal
Byrå i Louis XV-stil 1900-tal

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanérat i olika träslag med intarsia, förgyllda dekorelement och beslag, stenskiva, 3 lådor, höjd 89, 71x37 cm

Fanérskador, stenskiva trasig (2 delar), bruksslitage

473976

2017-07-14