Broscher 4 st broschnålar 3 st örhängen 1 par

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BROSCHER, 4 st, BROSCHNÅLAR, 3 st, ÖRHÄNGEN, 1 par, förgyllt silver, örkrokar i guld, fasettslipade almandingranater, 18/1900-tal

Flertalet av smycken omgjorda, tenlödningar, enstaka granater saknas

473977

2017-07-21