Broscher 4 st broschnålar 3 st örhängen 1 par
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
BROSCHER, 4 st, BROSCHNÅLAR, 3 st, ÖRHÄNGEN, 1 par, förgyllt silver, örkrokar i guld, fasettslipade almandingranater, 18/1900-tal
Flertalet av smycken omgjorda, tenlödningar, enstaka granater saknas
473977
2017-07-21