Armband 18 k vitguld med safirer
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ARMBAND, 18 k vitguld med 10 st ovalt fasettslipade safirer, stämplad Axel Jonssons Guldsmedsverkstad, Stockholm 1942, längd ca 19 cm, vikt ca 7,7 g
Mindre nagg på safirernas fasettkanter
473978
2017-07-21