Ruis Brandt oljemålning

Ruis Brandt oljemålning
Ruis Brandt oljemålning
Ruis Brandt oljemålning
Ruis Brandt oljemålning
Ruis Brandt oljemålning
Ruis Brandt oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUIS BRANDT (samtida): "Tjurar från Pamplona", signerad Ruis Brandt, olja på duk, 46x41 cm

473991

2017-07-14