Fåtölj 1970-tal

Fåtölj 1970-tal
Fåtölj 1970-tal
Fåtölj 1970-tal
Fåtölj 1970-tal
Fåtölj 1970-tal
Fåtölj 1970-tal
Fåtölj 1970-tal
Fåtölj 1970-tal
Fåtölj 1970-tal
Fåtölj 1970-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, sammet, 1970-tal, centralfot samt skulpturalt sittskal, sitthöjd ca 38, höjd 95 cm

Visst slitage

473996

2017-07-17