Sigurd Johansson marinmålningar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIGURD JOHANSSON (1900-tal): (3) Marina motiv, signerade Sigurd Johansson -82, blandteknik, ca 22 x 37 cm

474012

2017-07-14