Kerstin Hörlin Holmqvist soffbord

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, "Plommonet", ur "Paradiset", soffbord, Nordiska Kompaniet 1950-tal, skiva fanérad i valnöt, underrede i massiv valnöt, skyltmärkt Triva NK:s VERKSTÄDER NYKÖPING MADE IN SWEDEN, höjd 55, 120x55 cm

Skiva med fläck, bruksslitage

474013

2017-07-14