Kerstin Hörlin Holmqvist soffbord
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, "Plommonet", ur "Paradiset", soffbord, Nordiska Kompaniet 1950-tal, skiva fanérad i valnöt, underrede i massiv valnöt, skyltmärkt Triva NK:s VERKSTÄDER NYKÖPING MADE IN SWEDEN, höjd 55, 120x55 cm
Skiva med fläck, bruksslitage
474013
2017-07-14