Oscar Lycke oljemålning

Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OSCAR LYCKE (1877-1927): Vinterlandskap, signerad Osc. Lycke -07, olja på duk, ca 79x117 cm, oramad

474020

2017-07-14