Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OSCAR LYCKE (1877-1927): Vinterlandskap, signerad Osc. Lycke -07, olja på duk, ca 79x117 cm, oramad
474020
2017-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här