Ingegerd Beskow oljemålning

Ingegerd Beskow oljemålning
Ingegerd Beskow oljemålning
Ingegerd Beskow oljemålning
Ingegerd Beskow oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGEGERD BESKOW (1887-1978): Vid stadens å, signerad Ingegerd Beskow, olja på duk, ca 56 x 46 c,

474023

2017-07-14