Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART LARSSON (född 1922): "Mot Riddarholmen och Gamla Stan", signerad Lennart Larsson -80, olja på duk, ca 55 x 69 cm
474026
2017-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här