Pia Rönndahl Rörstrand vas

Pia Rönndahl Rörstrand vas
Pia Rönndahl Rörstrand vas
Pia Rönndahl Rörstrand vas
Pia Rönndahl Rörstrand vas
Pia Rönndahl Rörstrand vas
Pia Rönndahl Rörstrand vas
Pia Rönndahl Rörstrand vas
Pia Rönndahl Rörstrand vas
Pia Rönndahl Rörstrand vas
Pia Rönndahl Rörstrand vas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIA RÖNNDAHL (1953-2016), vas, 1980-tal. Gustavsberg Studio, signerad Pia R och studiohanden, bemålat och glaserat lergods, höjd ca 20,5 cm

474041

2017-07-14