Klubbat för:
650 SEK
1 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, "String", hylla, rödbestad mahognyfanér, vitlackerad stomme, 3 plan, ca 76x58 cm
Bruksslitage och fanérskador
474054
2017-07-15