Stringhylla med 3 plan

Stringhylla med 3 plan
Stringhylla med 3 plan
Stringhylla med 3 plan
Stringhylla med 3 plan
Stringhylla med 3 plan
Stringhylla med 3 plan

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, "String", hylla, rödbestad mahognyfanér, vitlackerad stomme, 3 plan, ca 76x58 cm

Bruksslitage och fanérskador

474054

2017-07-15