Dockor och kläder
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DOCKOR, 3 st, 1900-20-tal, varav 2 st med huvuden i biskvi, en med glaserat porslin, diverse kläder från olika tidsepoker medföljer, dockorna längd ca 33-53 cm
Dockorna med smärre slitage
474055
2017-07-15