Dockor och kläder

Dockor och kläder
Dockor och kläder
Dockor och kläder
Dockor och kläder
Dockor och kläder
Dockor och kläder

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKOR, 3 st, 1900-20-tal, varav 2 st med huvuden i biskvi, en med glaserat porslin, diverse kläder från olika tidsepoker medföljer, dockorna längd ca 33-53 cm

Dockorna med smärre slitage

474055

2017-07-15