Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHAN JOAKIM STRENG (hans art, 1700-tal): Porträtt av von Bippen, olja på duk, ca 77x63 cm
Hårt renoverad
474076
2017-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här