Porträtt 1700-tal

Porträtt 1700-tal
Porträtt 1700-tal
Porträtt 1700-tal
Porträtt 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHAN JOAKIM STRENG (hans art, 1700-tal): Porträtt av von Bippen, olja på duk, ca 77x63 cm

Hårt renoverad

474076

2017-07-15