Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
JANIS KALNMALIS (Lettland född 1939): Blomsterstilleben, monogramsignerad JK 82, olja på duk, ca 82x60 cm
Smärre färgbortfall, spännramen skev, oramad
474078
2017-07-15