Louis Cane oljemålning sommar

Louis Cane oljemålning sommar
Louis Cane oljemålning sommar
Louis Cane oljemålning sommar
Louis Cane oljemålning sommar
Louis Cane oljemålning sommar
Louis Cane oljemålning sommar

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LOUIS CANE (Frankrike, född 1943): "Pins du Midi", signerad och daterad Cane -87, olja på duk, ca 74x64 cm

474079

2017-07-16