Emma Toll oljemålning

Emma Toll oljemålning
Emma Toll oljemålning
Emma Toll oljemålning
Emma Toll oljemålning
Emma Toll oljemålning
Emma Toll oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EMMA TOLL (1847-1917): Kvinnoporträtt, signerad Emma Toll, olja på duk, ca 60x45 cm

Krackeleringar, färgbortfall, lagning

474084

2017-07-16