Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
RUNE JANSSON (1918-2014): (4) Kompositioner, signerade och numrerade, EA, HC, färglitografier, bladmått ca 51x65, oramade
Smärre hanteringsveck och fläckar i marginalen
474087
2017-07-16