Oscar Keen oljemålning

Oscar Keen oljemålning
Oscar Keen oljemålning
Oscar Keen oljemålning
Oscar Keen oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR KEEN (1867-1949): "Stuga vid Snättringe", signerad o daterad Oscar Keen 1918, olja på pannå, ca 25x34 cm

474090

2017-07-16