Etsning Anders Zorn Modell läser brev

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Modell läser brev", 1910, signerad Zorn samt i trycket, etsning, ca 15,5x11,5 cm

Ej examinerad ur ram, gulnader

474092

2017-07-16