Telefon och reservdelar

Telefon och reservdelar
Telefon och reservdelar
Telefon och reservdelar
Telefon och reservdelar
Telefon och reservdelar
Telefon och reservdelar
Telefon och reservdelar
Telefon och reservdelar
Telefon och reservdelar
Telefon och reservdelar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSTELEFON, Telegrafverkets Verkstad, RESERVDELAR, bla för väggtelefon, bordstelefonens höjd ca 33 cm

Slitage och skador

474111

2017-07-15