Manschettknappar silver

Manschettknappar silver
Manschettknappar silver
Manschettknappar silver
Manschettknappar silver
Manschettknappar silver
Manschettknappar silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

MANSCHETTKNAPPAR, 6 par, silver, bl a med labradorit, tigeröga, jade, emalj, varav 2 stämplade Arvo Saarela, Enköping 1960/70-tal (tigeröga och labradorit)

Emaljskador, labradoriter med slitage

474121

2017-07-14