Manschettknappar silver
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 800 SEK
MANSCHETTKNAPPAR, 6 par, silver, bl a med labradorit, tigeröga, jade, emalj, varav 2 stämplade Arvo Saarela, Enköping 1960/70-tal (tigeröga och labradorit)
Emaljskador, labradoriter med slitage
474121
2017-07-14