Thomas Miles II Richardson akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THOMAS MILES II RICHARDSON (1813-1890): Bergslandskap med figurer, akvarell på papper, signerad T M Richardson, ca 44x62 cm

474135

2017-07-15