Byrå tidigt 1900-tal
2017-07-15
474141
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, mahognyfanér, tidigt 1900-tal, mässingsbeslag i form av lagerkransar, toppskiva i sten, höjd ca 72, 67x34 cm
Visst slitage