Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KARIN MOBRING, "Sirikit", soffa, 1970-tal, Ikea, vit textilklädsel, lösa stoppade plymåer, sitthöjd ca 35, 180x76 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
474148
2017-07-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner