Stålrörsstolar i orange sommar
Klubbat för:
5 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
KARMSTOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, orangelackerat stålrör, sitthöjd 44 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
474179
Päivämäärä:
2017-07-16