Däckstolar sommar
2017-07-16
474192
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DÄCKSTOLAR, 1 par, 1900-talets början, lackerade, grönt canvastyg, pärlspikade, ihopfällbara, höjd ca 78, sitthöjd 37 cm
Senare klädsel, stomme med bruksslitage